הכירו את ׳ל׳, ילד אומנה של מכון סאמיט, כשהיה בן 8, רויטל, אימו האומנת של ׳ל׳, תרמה לו אונת כבד.

ל' ילד מיוחד במינו, עם סיפור מיוחד במינו, ומשפחה מדהימה בה הוא זכה, כשהיה בן 8, רויטל, אימו האומנת של ׳ל׳, תרמה לו אונת כבד.

אתמול הם הגיעו לביקורת בשניידר 5 שנים אחרי ההשתלה שהצילה את חייו והצוות הרפואי החליט לחגוג את המאורע.


הנה הדברים שרויטל כתבה לו:

ילד שלי,

כבר 5 שנים אנחנו מציינים שני ימי הולדת בשנה - היום בו הגחת לאוויר העולם והיום בו קיבלנו את חייך שוב במתנה. השנה אנחנו חוגגים יום הולדת 5 לכבד בסימן שנת הבר מצווה שלך. אני מתבוננת בך ומתקשה להאמין שאתה כבר כל כך גדול!

זוכרת היטב את רגע הבחירה ההוא לפני 13 שנים להיות לך משפחת אומנה. זוכרת היטב גם את הרגע ההוא לפני 5 שנים, בו הבנתי שאני יכולה לתרום לך אונת כבד שתציל אותך. שתי בחירות שללא ספק עיצבו את חיינו.

כמה שחשבנו שאנחנו מוכנים לקראתך, ככה גילינו שמחשבות לחוד ומציאות לחוד. זו לא תהיה הגזמה לומר שעברנו אתך בעשור מה שרוב האנשים לא עוברים בחיים שלמים. חווינו אינספור רגעים של חרדות לצד רגעים של נחת, מצאנו את עצמנו נזרקים, לפעמים כמה פעמים ביום, מקוטב הייאוש לקוטב ההתלהבות. כל יום שחלף למדנו עוד משהו, על עצמנו, על ההורות שלנו, עליך, על הדברים החשובים בחיים.

חשוב שתדע שגם אם היינו יודעים את כל שעתיד להגיע, היינו בוחרים בך שוב מחדש!

זו לא קלישאה לומר: "רק בריאות, עם השאר נסתדר" - בלעדיה אנחנו באמת כלום ושום דבר! מאחלת שהבריאות תשמור לך ולנו אמונים, שתדע לשמוח בדברים קטנים כגדולים, לשמור על מפלס האופטימיות, להתבונן בפרופורציה על סיטואציות, לחגוג הצלחות ובעיקר - לחגוג את החיים. שתמשיך להיות עטוף באהבה על ידי כולם, לגעת בכולם, להשפיע על כולם. מאחלת ומייחלת שתדע להיות פתוח לכל החוויות וההזדמנויות שיזמנו לך החיים.
אני מודה לך, על שאתה מלמד